Gr8 Hotel Amsterdam Riverside

Semak bilik dan kadar
Daftar masuk
Pilih Tarikh
Daftar keluar
Pilih Tarikh
Bilik dan Tetamu2 Tetamu, 1 bilik
Kami akan buka Booking.com pada tab baharu untuk perbandingan yang adil
Gr8 Hotel Amsterdam Riverside
$$$$

Gambaran keseluruhan

Gr8 Hotel Amsterdam Riverside, yang terletak di Amsterdam, menyediakan tetamu dengan peti keselamatan dan restoran. Gaasperplas stesen bawah tanah terdekat, ialah 10 minit berjalan kaki jauhnya.

Lokasi

De Sniep ialah 2.6 km dari tempat tersebut, sementara Arena Johan Cruijff ialah 3.7 km dari hartanah. Hotel ini terletak di kawasan luar bandar Amsterdam.

Hotel ini terletak 25 km dari lapangan terbang Schiphol dan 5 minit berjalan kaki dari Loudwater, hentian bas Gaasp.

Bilik-bilik

Semua bilik dilengkapi dengan kemudahan kopi dan teh, TV skrin rata dengan saluran satelit, peti keselamatan peribadi serta bilik mandi dengan tandas berasingan dan mandi.

Makan & Minum

Cuba sarapan bufet harian hotel yang terdapat di restoran. Tetamu dijemput ke bar lounge di hotel untuk berehat dan menikmati minuman.

Baik jika diketahui
Daftar masuk/Daftar keluar
dari 14:00-23:59
dari 03:00-11:00
Kemudahan
Parkir Peribadi mungkin di tapak pada EUR 12.50 setiap hari.
Internet tanpa wayar boleh didapati di kawasan awam secara percuma.
Maklumat lain
Kanak-kanak & katil tambahan
Tiada katil bayi disediakan di dalam bilik.  Tiada katil tambahan disediakan di dalam bilik. 
Haiwan peliharaan
Haiwan peliharaan tidak dibenarkan.
Bangunan
Bilangan bilik:192
Nama lama
Tulip Inn Amsterdam Riverside
Kalendar harga
Semak ketersediaan dan harga untuk tarikh anda sekarang!
Malangnya, tidak ada bilik yang tersedia di hotel ini pada masa ini. Sila lihat hotel yang terletak berhampiran.

Kemudahan

Kemudahan utama

WiFi percuma

Wi-Fi percuma di kawasan awam

Tempat letak kenderaan
Ruang Bagasi
Perkhidmatan 24-jam
TV

TV skrin rata

Kemudahan dapur

Cerek elektrik

Pemandangan bilik

  • Pemandangan sungai

Ciri bilik

  • Kemudahan teh dan kopi

Bilik mandi

  • Kelengkapan peribadi percuma

Penyediaan makanan sendiri

  • Cerek elektrik

Media

  • TV skrin rata

Hiasan bilik

  • Lantai berkarpet
Tunjuk semua kemudahanSembunyikan kemudahan

Maklumat penting tentang Gr8 Hotel Amsterdam Riverside

💵 Harga bilik terendah 224 MYR
📏 Jarak ke pusat 9.5 km
🗺️ Penarafan lokasi 8.2
✈️ Jarak ke lapangan terbang 23.7 km
🧳 Lapangan terbang terdekat Schiphol, AMS

Lokasi
pemandangan jalanan

Alamat
Alamat telah disalin.
Provincialeweg 38, Amsterdam, Belanda, 1108 AB
Paparan peta
Terokai lokasi hotel dengan panorama
pemandangan jalanan
Provincialeweg 38, Amsterdam, Belanda, 1108 AB
  • Mercu tanda bandar
  • Berdekatan
  • Restoran
  • Hotel berhampiran
Kraaiennest 125
Taibah Jama Masjid مسجد
1.1 km
Dadelpalmstraat 8
Shirdi Sai Samaj Netherlands
1.1 km
Ladang
Kinderboerderij Bijlmerweide
970 m
Restoran
Snackbar Gaasperplas
940 m

Ulasan untuk Gr8 Hotel Amsterdam Riverside

7.9 /10
Sangat bagus
1683 ulasan
Ulasan yang Disahkan  
Terokai pilihan terbaik melalui ulasan yang disahkan di laman web kami dan Booking.com.
Menginap di sana?
Kongsi pengalaman anda dengan kami.
Menulis ulasan

SOALAN LAZIM tentang Gr8 Hotel Amsterdam Riverside

Apakah lapangan terbang terdekat dengan Gr8 Hotel Amsterdam Riverside?
Gr8 Hotel Amsterdam Riverside berada sekitar 25 km dari Schiphol.
Adakah Gr8 Hotel Amsterdam Riverside menyajikan sarapan pagi?
Ya, Gr8 Hotel Amsterdam Riverside ini menawarkan sarapan bufet.
Bolehkah kami membatalkan tempahan kami di Gr8 Hotel Amsterdam Riverside?
Gr8 Hotel Amsterdam Riverside menawarkan pembatalan percuma.
Pada pukul berapa saya boleh mendaftar keluar di Gr8 Hotel Amsterdam Riverside?
Anda boleh mendaftar keluar Gr8 Hotel Amsterdam Riverside dari 03:00 hingga 11:00.
Apakah pilihan hidangan di Gr8 Hotel Amsterdam Riverside?
Tetamu Gr8 Hotel Amsterdam Riverside boleh mencuba makanan Eropah di restoran La Place dan jenis makanan antarabangsa di restoran La Place.
Adakah terdapat internet percuma di Gr8 Hotel Amsterdam Riverside?
Ya, internet ditawarkan secara percuma di Gr8 Hotel Amsterdam Riverside.
Apakah kemudahan riadah yang disediakan di Gr8 Hotel Amsterdam Riverside?
Anda boleh menikmati kemudahan ruang berkongsi dan gril barbeku yang terdapat di Gr8 Hotel Amsterdam Riverside.
Berapakah harga bilik di Gr8 Hotel Amsterdam Riverside?
Harga di Gr8 Hotel Amsterdam Riverside bermula daripada €114.
Apa jenis bilik yang disediakan oleh Gr8 Hotel Amsterdam Riverside?
Gr8 Hotel Amsterdam Riverside menyediakan beberapa jenis bilik seperti Bilik ratu mewah, Bilik ratu standard dan Bilik perniagaan.
Adakah terdapat sebarang pengangkutan awam berdekatan dengan Gr8 Hotel Amsterdam Riverside?
Dalam 900 meter dari Gr8 Hotel Amsterdam Riverside, tetamu akan menjumpai stesen bawah tanah Stesen Gaasperplas.
Semak bilik dan kadar
Daftar masuk
Pilih Tarikh
-
Daftar keluar
Pilih Tarikh
Bilik dan Tetamu2 Tetamu, 1 bilik